[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Deranjez cu o rugaminte...  XML
Forum Index » General info
Author Message
Hermit
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 20/02/2015 22:11:05
Messages: 301
Location: iasi
IP:
Offline

Am gasit la un coleg in Cluj niste ciclide neolamprologus pe care le doresc de multa vreme...au un pret bun dar colegul nu vinde decat local...nu trimite pesti prin curier/ microbuz. Ma poate ajuta un coleg de pe forum care- intamplator- sta si in Cluj cu transportul lor? Mersi. ofer bere/ remuneratie. Mersi anticipat!

Off topic: daca am gresit locatia pentru postare...scuze...ceva imi zice ca statea mai bine postarea la "Ciclide" si nu la Jurnale...

This message was edited 1 time. Last update was at 06/09/2018 23:50:50


Knowledge is a deadly friend when no one sets the rules
[Email] [Yahoo!]
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Nu e bai, ca il putem muta oricand.
Da-mi te rog un PM, dupa ce se rezolva problema, ca sa-mi aduci aminte de treaba asta... bafta!

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
Cozmastie
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/09/2017 20:04:36
Messages: 570
Location: Floresti Jud Cluj
IP:
Offline

Hermit,tu ai rezolvat cu microbuzu si tot transportu?ca eu oricum ma duc azi sa dau niste pesti si trec pe langa autogara,as putea sa ii las eu,daca trebe sa caut microbuz nu ma bag..


image
 
Forum Index » General info
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com