[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Intre Craciun si Anul Nou  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
Batracianus
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2805
Location: Pitesti cartier Sătrăiesti
IP:
Offline

Imi pare bine ca va revad.N-am mai trecut demult pe aici.Un batran pescar chinez ,prost vorbitor de lb.engleza zicea: Always is better across the river \:d/;asa ca acvaristica m-a cam parasit odata cu acvaristul din mine.Partea proasta e ca golul a ramas si nu e nici acoperis si ploua marunt,rece,s-au pripasit 5 catelusi pe aici ,ce sa fac cu ei?Le dau zilnic sa manance dar ei cresc si cer mai mult .Vrea cineva vreunul?Sunt toti beji ,ca ma-sa.Mai vorbim

Cine sapa capra moarta a altui vecin prieten la nevoie de dimineata,se cunoaste ca de departe ajunge sa cada singur
[Email] [Yahoo!]
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

Batracianus wrote:Imi pare bine ca va revad.
Si noua icomensurabile ....... da' unde-ai disparut :jajaja: ? Ia treci inapoi la treaba ....... golu' ala se cere umplut imediat .......


Remember the old times: .......

Poze: smilie ... Poze cu plante
Batracianus
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2805
Location: Pitesti cartier Sătrăiesti
IP:
Offline

Porcu'"][quote:fbab69848d="Batracianus wrote:Imi pare bine ca va revad.
Si noua icomensurabile ....... da' unde-ai disparut :jajaja: ? Ia treci inapoi la treaba ....... golu' ala se cere umplut imediat .......


Remember the old times: .......

as vrea eu dar... in ultima perioada cand ajung acasa abia am timp sa-scot pa TM Shusha la plimbare ,apoi trebuie sa zac.Nu mai am minimul necesar de timp pentru a ma ocupa de agva.
Sigur or sa vina si vremuri mai bune

Cine sapa capra moarta a altui vecin prieten la nevoie de dimineata,se cunoaste ca de departe ajunge sa cada singur
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com