[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
[Cluj] Cumpar membrii CUC (crabi, melci, emerald crab, etc)  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
bpaul
Member

Joined: 02/05/2016 20:44:06
Messages: 131
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

Salut!

Cum zice si titlu, vreauu sa cumpar mai multe vietuitoare, in principal pentru curatarea nisipului.
Ma intereseaza sa ii ridic din Cluj, frigul nu prea ne lasa sa ne facem treaba
Lasati un PM cu lista de vanzare si va contactez ;)
zamolxes
Membru de baza

Joined: 20/12/2008 15:36:56
Messages: 465
Location: bv
IP:
Offline

Daca iti convin preturile incearca la nevertebrate.ro am vazut ca fac comenzi lunar si au sectiune de marine in lista.
bpaul
Member

Joined: 02/05/2016 20:44:06
Messages: 131
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

zamolxes wrote:Daca iti convin preturile incearca la nevertebrate.ro am vazut ca fac comenzi lunar si au sectiune de marine in lista.


Nevertebrate dupa parerea mea sunt specializati in acvarii de apa dulce,prefer de la un acvarist sau daca nu o sa apelez la magazine mai cu experinta.
Merci!
zamolxes
Membru de baza

Joined: 20/12/2008 15:36:56
Messages: 465
Location: bv
IP:
Offline

Nu e vorba de specializare, fac comanda de la furnizor care trimit profi (ca ala e specializat in marine) si tu te duci sa il iei asa cum l-a trimis furnizorul in aceiasi zi in care ajunge.

In stilul asta poti sa iei de la un magazin de pantofi . E mai complicat cu cei care comanda din alt oras, atunci ar conta experienta magazinului.

This message was edited 2 times. Last update was at 28/03/2018 07:31:37

 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com