[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand acvarii/filtre/echipamente/pesti/creveti/plante  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
zvarr
Membru de baza

Joined: 10/08/2012 10:39:47
Messages: 347
Location: Bucuresti Berceni
IP:
Offline

1. Acvariu:
Juwel monolux 80 + filtru intern sticla display in stare buna filtru in stare perfecta (capac original inclus cu instalatie lumina functionala) = 220 ron
Red crane 30L + filtru intern + capac original inclus cu instalatie lumina functionala = 145 ron

2. Filtre externe:
Fluval 205 + materiale filtrante vechi + furtune, necesare garnituri noi = 150 ron
Tetra ex1200 + 1 sertar de material filtrant, fara furtune si necesar garnituri noi = 180 ron
*Fluval-ul si Tetra-ul au stat, asa incat li s-au uzat garniturile de la stat degeaba ( din pacate). Ne putem vedea undeva in oras cu ele, cu garantia ca odata remediata problema garniturilor veti avea un filtru de calitate pentru bazinele dvs.

3. Pesti:

Guppy ADULTI si reproducatori:
-full red blonde trio (1m2f) : 30 ron
-blue variegated trio (1m2f) - 30 ron
-Yellow cobra trio (1m2f) -25 ron
-Red cobra trio (1m2f) - 25 ron
-blue neon trio (1m2f) - 45 ron
-red magenta trio (1m2f) - 45 ron

Endleri:
-blue star (1m2f) - 30 ron
-bleeding heart de santa maria (1m2f)- 45 ron

Anti-alge:
-Sewelia lineolata - 15 ron (2.5cm+)
-Ancistrus voalat ( clasic si albino ) - 7.5 ron (2.5cm+)
-SAE - 6 ron(2.5cm+)

4.Creveti:
-RCS- 3 ron
-Sakura ss - 9 ron

5. Plante: multiple specii de plante easy si medium, fara pretentii mari de lumina / fertilizare sustinuta. Pentru mai multe detalii legate de acest punct ma puteti contacta in privat sau pe mobil.

Contact: PM / 0725 953 253 - Marius
Se fac livrari in tara prin Tren/MAXI-TAXI/CURIER RAPID/orice alta metoda va surade, cu urmatoarele amendamente:
A. Pentru livrare in tara,plata sa se faca in avans in contul meu , urmand ca dupa ce mi-au intrat banii pe card sa va contactez si sa stabilim ora la care sa ajunga vietuitoarele
B. La cerere produsele vor fi fotografiate / filmate in timpul ambalarii , pentru a se garanta calitatea si standardele bazinelor din care provin acestea
C. Inainte de orice livrare se face confirmarea telefonica
D. Lista poate continua, in functie de dvs , eu ca si vanzator voi veni cu sugestii pertinente pentru a facilita tranzactia.
E.La pachetele compuse din mai multe produse cu o valoare considerabila sau in cazul celor care au mai cumparat de la mine preturile pot fi diferite, imi rezerv dreptul de a aplica un pret diferit fata de cel de lista in situatii speciale.
*In tara pachetele ajung in maxim 15 zile de la momentul in care banii mi-au intrat in cont ==> jobul nu imi va permite intotdeauna sa ajung la gara/autogara sa expediez imediat.
*NU expediez prin POSTA ROMANA pentru ca exista riscul ca plantele sa se ofileasca si pestii sa se usuce pana la destinatie.

 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com