[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salutare tuturor si bine v-am gasit  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
rechinul
Junior member

Joined: 08/05/2017 18:10:57
Messages: 15
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salut dragi acvaristi

Numele meu este Cristian si pot spune ca acest hobby a nascut in mine in urma unei tragedii a unei frumoase broscute testoasa cu tample rosii.

Am considerat ca acvariul Marina 54L este perfect pentru un incepator, precum si un filtru extern mai low budget.

Acu nu stiu daca trebuie sa continui aici sau sa deschid un topic nou in sectiunea incepatorilor de apa dulce



Mult noroc

This message was edited 1 time. Last update was at 19/10/2017 10:01:03

scorpionul
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/11/2011 22:13:12
Messages: 3090
Location: Bucuresti Drumul Taberei
IP:
Offline

Bine ai venit Cristi! E suficient ce ai scris aici( aici e doar o carte de vizita). Acum deschide un topic unde te intereseaza pe tine. E de preferat sa iti deschizi un jurnal propriu si acolo sa spui tot ce te doare, chiar daca nu vorbesti numai de acvariul respectiv(evolutia in sine). Adica si chestiile tehnice ex: filtru, incalzitor, capac, lampa si tot ce iti mai trece prin cap, poti dezbate acolo. In felul asta ai toata informatia intr-un loc. Daca nu gasesti raspunsuri la intrebarile tale in topicurile profilate, poti deschide un topic al tau. Te orientezi tu. Bafta in minunata lume a acvaristicii!

armonia vietii consta in echilibrul pe care il asiguram
[Yahoo!]
rechinul
Junior member

Joined: 08/05/2017 18:10:57
Messages: 15
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Multumesc pentru primire Bogdan

Voi incepe un jurnal avand in vedere ca acest acvariu a fost startat pe 8 iulie 2017 si multe s-au schimbat de atunci.

sa nu ma certati ca de atunci am stat ascuns si am dat doar cu seen

This message was edited 1 time. Last update was at 19/10/2017 10:51:46

 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com