[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
donatie  XML
Forum Index » Nevertebrate de apa dulce
Author Message
Unleashed2dark
Unripe member
[Avatar]

Joined: 06/10/2017 17:08:13
Messages: 1
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

as fi profund recunoscator daca as primi prin donatie creveti(orice specie). nu am avut pana acum dar am un acvariu liber si ma gandeam ca ar fi super ceva nou. specific ca sunt din Cluj-Napoca. multumesc anticipat.
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Dragul meu coleg, este penibil....NU ASA SE FACE ACVARISTICA,CU MANA INTINSA .......penibil

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Este lipsa de bun simt ca primul tau comentariu scris aici sa fie unul de genul asta. In primul rand nu stim cine esti fiindca nu te-ai prezentat, asa cum se cuvine, nu ai postat unde trebuie, nu se fac cereri de donatii si lista continua.

Citeste regulamentul mai intai: http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/5210.page


O zi buna!

This message was edited 1 time. Last update was at 08/10/2017 08:13:30


Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Imi cer scuze, dar mai avem pe forum un coleg care cumpara guppy molly in cantitati industriale.

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Eu il iert. A avut bunul simt sa imi acorde cateva minute din timpul sau liber sa imi comunice in privat ca ii pare rau, desi pe vremea cand eu inca faceam in pantaloni, dansul era un acvarist de talie mondiala. Pare de necrezut, dar vreau sa impartasesc si cu voi (ca sa nu spuneti ca aberez), cele cateva randuri pe care "colegul" meu, asa cum mi-a facut onorea sa ma numeasca, mi le-a scris. Daca pe vremea dumitale aveati "teritorii" pe care le stapaneati cu o mana de fier(linii pure de guppy, specii crescute in mare secret si exclusiv de un singur stapan), tin sa va informez, draga "colegule", ca 15 ani mai tarziu, accesul la informatiile respective e liber si neconditionat de clasa sociala. De necrezut, stiu, dar masele de acvaristi in scutece si-au luat lumea in cap si au facut revolutie, dezvaluind publicului larg secretele acvaristilor cunoscuti. O tragedie regretabila, greu de reparat acum cand toti stiu cum sa inmulteasca speciile de guppy, cand mitul ciclarii acvariilor a fost elucidat, etc.

salut "colegu"

imi cer scuze ca nu m-am prezentat.imi cer scuze ca in nestiinta de cauza am postat gresit. poate din cauza ca de aproape 15 ani nu ma mai ocup de acvaristica. in ideea ca atunci cand eram printre acvaristii cunoscuti tu erai probabil inca in scutece,imi cer din nou scuze ca ti-am invadat "teritoriul". tot--o zi buna iti doresc si eu tie.

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
 
Forum Index » Nevertebrate de apa dulce
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com