[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
AGA 2007  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
ozi
Senior member
[Avatar]

Joined: 20/03/2005 13:42:17
Messages: 523
Location: Toronto
IP:
Offline

Este putin cam tarziu, si deja cam offtopic, dar tocmai am dat de un video in care se vede dispozitivul care creeaza efectul de cascada in poza:
image despre care a vorbit Sandu acum vreo 1-2 luni. Linkul e aici

fuga prin porumb face porcul mai mistret
[Email] [Yahoo!]
mosu
Administrator
[Avatar]

Joined: 15/11/2001 02:00:00
Messages: 3052
Location: Bucuresti
IP:
Offline

INTROS wrote:Excelent interviul lui Michael Wong. Sincer, consistent ca informatii, cu o larga deschidere spre tot ce inseamna spirit novator mai ales in combinatii tehnice privind schemele de fertilizare. Si el spune acolo cat de mult ii scade pH-ul ADA Aquasoil -ul. Am discutat ceva despre ce am patit si eu in sensul acesta pe aici pentru cine nu a apucat sa citeasca.

Vreau sa mai spun si ca revazand intrarea sa de anul acesta la AGA, si el a venit cu o lucrare clar Dutch la care asa cum a spus in interviu a strecurat cateva pietre sa ii dea o tenta naturala. Oricum, din ce spune tot el un lucru mi s-a parut important si care se apropie si de ce cred si eu.
Don’t take it too seriously if you don’t do well in the contest. At the end of the day, what matters is if your design looks good to you and your family.
Asta nu inseamna ca nu trebuie sa ne perfectionam si sa incercam sa fim mai buni, dar sa nu uitam placerea pentru care am inceput acest hobby...


Sorin,
sunt doi domni Wong. Ambii au participat si au luat premii, ambii lucreaza de la aceeasi firma (Bubbles Aquarium).
Si ambii au avut amabilitatea sa ne raspunda la un interview.

Ai observat foarte bine mixtul de duch si natural din compozitiile lor
Vezi si interview-ul lui Kam (Q9)


Inca o veste buna:
ai mai facut referire la o compozitie castigatoare... si avem un interview de la respectivul castigator... Stay tuned

Pana atunci va invit sa descoperiti si interviul lui Kam (o sa fie si pe prima pagina in curand)
[Email] [WWW]
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com