[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Habitat marin-mangrove forest  XML
Forum Index » Bazine mici si medii
Author Message
Danila
Member
[Avatar]

IP:

Multumesc ,asa sper si eu , sa traiasca pe picioarele lui ,eu zic ca e destul de echilibrat si vreau o minima interventie -schimb periodic de apa(cam 10% saptamanal un pic de sare de Himalaya pentru alge)si cam atat,evident ca nu va fi prea spectaculos, dar este varianta care imi place si pe care o pot suporta financiar.
Danila
Member
[Avatar]

IP:

La multi ani tuturor, pentru bazinul meu nu afost o perioada prea fericita,am pierdut lampa Dennerle,si tuburi T8 de 15 w am gasit tare greu si al naibii de scumpe,am pierdut si xenia si niste zoasi,ca ma batea gandul sa-l desfintez, noroc de clownfish care s-au incapatanat sa traiasca, asa ca desi nu sunt mare fan fan leduri am optat pentru o lampa led de buget redus respectiv popbloom shannon 16(pare rezonabila) si daca lucrurile merg bine sper sa pot (cand se va incalzii vremea)sa mai achizitionez si ceva vietuitoare asta si in functie de ce va arata ca poate lampa,de poze nu poate fi vorba ,eventual in privat pentru fanii genului horor .

Forum Index » Bazine mici si medii
Go to: