[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Decor Cichlide (Malawi )  XML
Forum Index » Cichlidae
Author Message
scarabeul1984
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2005 12:19:06
Messages: 255
Location: Bucuresti-Berceni
IP:
Offline

Titronix wrote:Imi cer scuze ca nu pot sa scriu acum dar iti dau numarul de telefon si iti pot explica cu placere tot ce am facut si ce mi-a scapat.
Titi - 0722 330189
Poti sa suni pana la 22:30

Ti-as fi recunoscator sa tinem legatura pe Yahoo messager ID-ul meu este "scarabeul1984" mersi mult .
[Yahoo!]
Titronix
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/08/2005 03:15:13
Messages: 57
Location: Bucuresti/ Tineretului
IP:
Offline

...am facut un nou aranjament pentru acvariul de 300l pe care vroiam sa-l vand. O sa incarec sa-l vant dupa Anul Nou, vreau sa fac unul Mare in locul lui dar acum nu am fonduri

http://www.acvariu.ro/coppermine/displayimage.php?album=302&pos=4

...aveam si materiale pregatite sa fac un decor din polistiren dar nu mai apuc ca incep filmarile de saptamana asta si ala trebuia tinut la "dezintoxicare", poate mai incolo. Am facut ceva pentru africani din acvariu mic de 120l in care nu prea mai incap si peste cateva zile ii voi muta, abia astept sa le vad moacele... am cam amestecat pietrele, nu am avut suficiente de un singur fel. Nu a iesit chiar rau, merge...

Toate bune va doresc!
[Email]
Titronix
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/08/2005 03:15:13
Messages: 57
Location: Bucuresti/ Tineretului
IP:
Offline

am dat add+ in yahoo, astept sa dai un semn si vorvbim. Ciao!

Titronix wrote:
scarabeul1984 wrote:
Titronix wrote:Imi cer scuze ca nu pot sa scriu acum dar iti dau numarul de telefon si iti pot explica cu placere tot ce am facut si ce mi-a scapat.
Titi - 0722 330189

Poti sa suni pana la 22:30

Ti-as fi recunoscator sa tinem legatura pe Yahoo messager ID-ul meu este "scarabeul1984" mersi mult .
[Email]
 
Forum Index » Cichlidae
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com