[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salut  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
MihaiF
Senior member

Joined: 15/02/2017 14:50:05
Messages: 863
Location: Baia Mare
IP:
Offline

Numele meu este Mihai. Am 34 de ani si sunt fericitul posesor al unui acvariu de 2 saptamani.
Exerienta mea in acvaristica este 0. Am citit mult dar experienta propriu zisa nu am. Cand eram adolescent am mai avut acvariu ... . Bine, pestii mureau pe capete , dupa ce am citit ce e scris pe aici pe forum am constatat ca 90 % din ce faceam era gresit.
Ma bucur ca exista un astfel de forum.
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Bine te-ai alaturat comunitatii
O sursa de informatii este colectia de articole si posturi utile pe care le gasesti indexate aici: http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/24220.page

Acum la inceput, inainte sa faci/cumperi ceva, intreaba si se va gasi cineva din comunitate care citeste ce ai scris si raspunde, filtreaza raspunsurile sau asteapta si alte pareri... mai sunt si incepatori atotstiutori care dau sfaturi


„Singurele lucruri care se intampla rapid intr-un acvariu sunt cele rele. Lucrurile bine facute se observa in timp si necesita rabdare, rabdare, rabdare...”
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com