[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
comenzi creveti  XML
Forum Index » Nevertebrate de apa dulce
Author Message
Mada C
Junior member

Joined: 06/09/2016 17:50:49
Messages: 24
Location: Germania
IP:
Offline

Salut! pentru cei interesati de crevetii care nu se gasesc in romania, sau se gasesc foarte rar si la o calitate mai slaba. site dedicat crevetilor, calitate superioara, ieftin si livrarea in romania costa in jur de 20 euro. http://www.rendo-shrimp.de/en_GB
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2473
Location: pitesti
IP:
Offline

Mersi Mada, pentru cei care vor vreveti este o alternativa la ce avem noi in tara si la preturi mai mici decat la noi. Faceam un calcul, 10 bucati hinomaru sunt 72 lei, la banii astia as lua si eu vreo 20-30. Singura problema o ridica transportul, tu ai comandat de acolo?
[ICQ]
Mada C
Junior member

Joined: 06/09/2016 17:50:49
Messages: 24
Location: Germania
IP:
Offline

doar ce am gasit siteul. o sa comand sapt viitoare. si va spun ce si cum. nu cred ca o sa fiu dezamagit de oamenii astia... din cate ii cunosc pe nemti nu dau chixuri...
opincarul
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 14/08/2012 14:29:31
Messages: 1772
Location: Varteju - Magurele
IP:
Offline

Rendo e site cunoscut de multa vreme. Daca nu ma inseala memoria, Geani, dl. Crevete, a comandat de la ei de cateva ori. Sau era vorba despre Sebacka?

Din cate stiu, au o comanda minima, dar nu mai stiu daca este vorba despre exemplare in total , exemplare per specie sau suma minima. Trebuie sa va interesati, abia apoi va ganditi care, ce cumpara!

This message was edited 1 time. Last update was at 15/09/2016 07:37:40


Mama prostilor e mereu gravida!
LiviuG
Junior member

Joined: 12/02/2016 18:18:56
Messages: 79
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Multi au cumparat (si) de la Rendo Shrimps. Dar unii dintre ei nu mai recunosc.

Intre timp, serviciile lui Rendo nu mai sunt la fel de bune. Cititi review-urile de pe site-urile de afara.

Si oricum, sunt cativa pasionati si la noi de la care putem cumpara creveti de calitate.
varolluis
Member

Joined: 16/05/2015 16:15:31
Messages: 218
Location: Panduri/Bucuresti
IP:
Offline

Mie mi-au luat acum 2 ani banii pe Malaya, care cica erau pe stoc si dupa mi-au dat mail ca nu ii mai au si daca vreau sa astept ca ii aduc in maxim o luna. Dupa 7 luni de asteptat mi-au returnat banii.
 
Forum Index » Nevertebrate de apa dulce
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com