[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
guppy  XML
Forum Index » Vivipari
Author Message
cotty
Junior member

Joined: 22/03/2006 02:32:43
Messages: 60
Location: Cluj Napoca
IP:
Offline

salutare , am si eu o intrebare pentru clujeni daca sunt multzi pe forumul asta , unde gasesc si eu niste gupy adevaratzi ,eu stiu mov albastru ,rosu complet,cobra,mari si sanatosi?
Eu am o manie cu pestii astia de vreo 13 ani si nu gasesc in tot Clujul pesti faini,ma nou in marile pershopuri se vand si bolnavi si si mici.innebunesc de ciuda.ma poate cineva ajuta?

just interested
[Email]
fish_lover
Member

Joined: 15/01/2006 21:33:27
Messages: 184
Location: Iasi
IP:
Offline

dc vrei neaparat mari...eu zic ca-s frumosi si mici ...mie unul imi plac mai mult aia mici ..ai posibilitatea sa-i vezi cum cresc p zi ce trece ...e chiar frumos ..eu de exemplu am vreo 30 de puiuti de guppy facut ide o femela...si sunt super faini ...sa-i vezi cum cresc de la cati va mm la cm ..sunt superbi ...eu zic sa faci asa...sa-ti cumperi mici

WELCOME to FISH land
[Email] [Yahoo!]
cotty
Junior member

Joined: 22/03/2006 02:32:43
Messages: 60
Location: Cluj Napoca
IP:
Offline

exista vre-un crescator de vivipari frumosi in zona Cluj Alba Iulia ,Brasov,Tg Mures.As fi interesat de o colaborare 0720 546 333

just interested
[Email]
Aqua-kid
Junior member
[Avatar]

Joined: 11/03/2006 16:18:54
Messages: 54
Location: Arad
IP:
Offline

Deoarece nu vreau sa "deranjez" forumul cu un nou topic, voi intreba aici.

Am vazut in piata de animale din Arad duminica niste guppy albastri imi puteti spune daca exista asa ceva eventual un link despre ei.

Multumesc anticipat.
[Yahoo!]
Aqua-kid
Junior member
[Avatar]

Joined: 11/03/2006 16:18:54
Messages: 54
Location: Arad
IP:
Offline

Aqua-kid wrote:Deoarece nu vreau sa "deranjez" forumul cu un nou topic, voi intreba aici.

Am vazut in piata de animale din Arad duminica niste guppy albastri imi puteti spune daca exista asa ceva eventual un link despre ei.

Multumesc anticipat.

Se pare ca erau Neon Blue.
Multumesc Cotty.
[Yahoo!]
 
Forum Index » Vivipari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com