[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Bine v-am gasit  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
Lemon
Senior member
[Avatar]

Joined: 03/03/2014 21:58:13
Messages: 1143
Location: Constanta
IP:
Offline

Salut.

Am scris un topic inainte, acum ma gandesc ca este cazul sa ma si prezint.

Ma numesc Ionut, sunt din Constanta si sunt la prima experienta cu apa de la robinet intr-o incinta de sticla care sa aiba si ceva viu in ea. Pot spune ca sunt chiar la prima experienta legata de un animal de companie, cam tarziu ce-i drept (28 ani), dar ma bucur ca pot sa-i fac o bucurie baiatului meu (2,5 ani), care atunci cand vine la bazin nu se mai opreste din spus "pistisorii".

Va multumesc de pe acum pentru sfaturile si indrumarile pe care mi le veti da.

Cryptic Cherries - West-Africa river
tlpcrys
Member
[Avatar]

Joined: 12/11/2013 11:27:32
Messages: 114
Location: Pitesti- Cartier Razboieni
IP:
Offline

Bun venit. Si stai linistit mie copiii vecinilor imi bat la usa ca sa vada "pistisorii")asa ca... Oricum asteptam ceva poze daca se poate

This message was edited 1 time. Last update was at 18/03/2014 09:39:19

[Yahoo!]
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Bine ai venit!
Vezi ca pe acolo am inteles ca aveti apa dura si trebuie sa alegi pestii/plantele pentru acest mediu...


„Singurele lucruri care se intampla rapid intr-un acvariu sunt cele rele. Lucrurile bine facute se observa in timp si necesita rabdare, rabdare, rabdare...”
Lemon
Senior member
[Avatar]

Joined: 03/03/2014 21:58:13
Messages: 1143
Location: Constanta
IP:
Offline

Am egeria, probabil voi avea si niste vilisneria. In ceea ce priveste pestii, in afara de guppy si 1 mascul de betta, nu cred ca voi avea pentru o perioada.

Cryptic Cherries - West-Africa river
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com