[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vreau cateva fire de Sagittaria subulata.  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
Val
Magister Ludi
[Avatar]

Joined: 13/11/2002 12:14:10
Messages: 1279
Location: Papenburg
IP:
Offline

As dori sa cumpar, daca are cineva de vanzare, Sagittaria pitica (Dwarf Sagittaria), planta aia inalta de cativa centimetri care arata ca o Sagittaria normala, intrata la apa.

Sa nu ma trimiteti la sectiunea plante, topicul ala cu vanzari, pentru ca nu raspunde nimeni la e-mailul ala.

Multumesc.
Val.
PLOAIE84
Junior member

Joined: 15/07/2005 04:24:32
Messages: 46
Location: CONSTANTA
IP:
Offline

as putea sa te ajut eu cu 1-2 pui, deocamdata sunt cam mici caci si eu am luat-o acum 2 saptamani.acuma nu stiu daca e cea ce cauti tu,dar daca vrei ne intalnim undeva si-ti arat
[Email] [Yahoo!]
Val
Magister Ludi
[Avatar]

Joined: 13/11/2002 12:14:10
Messages: 1279
Location: Papenburg
IP:
Offline

Pai eu caut varietatea aia careia in engleza ii zice "Dwarf Sagittaria", adica Sagittaria pitica. E o planta care creste cativa centimetri (max 10cm) si in conditii BUNE, (co2, nutrienti etc) cand incepe sa dea stoloni capata aspect de covor.

Daca pe aia o ai, atunci e ok.
Problema e ca eu tocmai mi-am re-amenajat acvariul de vreo 2 saptamani, asa ca in momentul asta nu prea am ce sa iti ofer la schimb. Doar bani.

Trecem pe PM?

Val.
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com