[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salutari din nordul tarii  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
foka_bm
Junior member

Joined: 16/10/2013 12:14:36
Messages: 59
Location: Baia Mare
IP:
Offline

Salutari din Baia Mare

Sunt Lifter, 28 ani

Hobby-ul s-a lipit de mine, cand eram prin clasa a 7-a. Am vazut la cineva un acvariu de apa dulce si am zis ca vreau. Pe aceea vreme stateam in Campia Turzii(Cluj).
Pana prin clasa a 12-a m-a tinut cand m-am mutat in Baia Mare. Fiind plecat la examene de admitere in facultate ai meu s-au gandit sa imi doneze tot ce aveam, ca doar nu ii duc cu mine la facultate.
Dupa terminarea facultatii am decis sa revin la vechiul meu hobby. Am intrebat in stanga si dreapta de cineva care se ocupa cu acvarii de apa dulce (nu am vrut sa am tangenta cu magazinele specializate, ai caror angajati nu se ingrijesc de pesti)
si am ajuns intr-un petshop in care cel de la tejghea era si patronul, om laudat de multa lume. Am intrat hotarat dar...l-am vazut...undeva in dreapta era el...acvariul marin. Dragoste la prima vedere
Au urmat vreo 3 luni de documentat si aveam si eu unul. Gol la inceput dar era al meu(martie 2012) incet incet l-am populat. Am sa incerc sa tin un jurnal cat mai bun. Continuarea pe: http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/27071.page

Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live!
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com