[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
spiky moss  XML
Forum Index » Plante de acvariu
Author Message
simpfzoli
Membru de baza

Joined: 05/05/2011 20:05:49
Messages: 458
Location: satu mare
IP:
Offline

am cumparat din italia aceasta planta dar nu gasesc pe net nimika despre ea. ma poate ajuta cineva ? ce mar interesa daca se prinde singur de lemn sau piatra . asta bine inteles dupa ce va creste . la inceput o leg eu. ma gindesc ca cu ceva fir de pescuit mai subtire
[WWW] [Yahoo!]
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Pai arata-ne o poza ...

LE: In principiu orice moss se leaga de ceva lemn si intr-un final se prinde singur. Il poti lega cu fir de pescuit, subtire, ca sa nu se vada.

This message was edited 1 time. Last update was at 07/04/2013 13:13:21


Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
simpfzoli
Membru de baza

Joined: 05/05/2011 20:05:49
Messages: 458
Location: satu mare
IP:
Offline

planta este cumparata dintrun magazin din italia, dar este produsa de firma anubias. spre dezamagirea mea dupa multe cautari miam dat seama ca nuci nu este spiky moss. se pare ca a gresit firma producatoare la ambalaj. mossul cumparat de mine este flame moss cel putin asa pare.
[WWW] [Yahoo!]
simpfzoli
Membru de baza

Joined: 05/05/2011 20:05:49
Messages: 458
Location: satu mare
IP:
Offline

poza din pacate nu reusesc sa incarc
 Filename 2013-04-07 16.08[1].00 [Disk] Download
 Description No description given
 Filesize 1566 Kbytes
 Downloaded:  7 time(s)

This message was edited 2 times. Last update was at 07/04/2013 15:20:41

[WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Plante de acvariu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com