[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Butelie CO2: unde o pot umple?  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
gelut
Member
[Avatar]

Joined: 01/07/2003 13:53:05
Messages: 187
Location: Bucuresti / Pta. Muncii
IP:
Offline

Am nevoie de un sfat de la acvaristii bucuresteni: am o butelie de CO2 (din cele care se folosesc la dozatoarele de bere) si, fiindca CO2-iul s-a terminat, va rog sa-mi spuneti o adresa unde pot merge sa o incarc.

Multumesc anticipat pentru raspuns.
hans
Senior member
[Avatar]

Joined: 09/10/2002 16:30:47
Messages: 612
Location: BUCURESTI
IP:
Offline

Era pe chei, intre pasajul marasesti si p-ta timpuri noi un centru. Chiar pe dreapta cheiului, pe o straduta laterala. Asta cam acum 1 an.
g.g
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 08/08/2002 04:30:55
Messages: 1728
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Pe sos. Chitila e un centru de umplut butelii. Mai este unul langa Coca cola in Militari. Si sigur mai sunt si altele.

Just for fun!
www.REEF.ro
[WWW]
gelut
Member
[Avatar]

Joined: 01/07/2003 13:53:05
Messages: 187
Location: Bucuresti / Pta. Muncii
IP:
Offline

g.g wrote:Pe sos. Chitila e un centru de umplut butelii. Mai este unul langa Coca cola in Militari. Si sigur mai sunt si altele.



Multumesc, George pentru informatie: am fost astazi la locul indicat si mi-am umplut butelia. Pentru doritori: SC SILION SRL, bdul. Preciziei nr. 10D, sector 6.

Topic cleaned by betta: Topicul ramane deschis insa pentru a permite adaugarea altor puncte in care, in Bucuresti, se pot reumple buteliile de CO2. Warning: fish_lover :ycard:
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com