[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
new topic (100x60x45 ...vreo 200L brut)  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
pc.ciprian
Moderator
[Avatar]

Joined: 24/10/2008 00:38:17
Messages: 2601
Location: Constanta
IP:
Offline

alber wrote:Si mie imi place cum a iesit. Sa vedem cand s- intinde Hc-ul

Problema e ca nu se intinde voi posta un topic de ajutor in curand ca disper....nu vrea nici asta nu stiu ce sa ii mai fac
alber wrote:Da' Pogostemonul ala o fi el in probe, dar nu-i cam in spate? Unde il muti daca rezista?

nu e prea in spate, chiar are lumina destula. Vom vedea pe viitor cum evolueaza acvariul si apoi voi vedea unde il mut, cred ca prin alt acvariu )
alber wrote:Auzi, chestia de langa bula de aer o fi de la mine, sau de la tine?

Mai conteaza? sanatoasa sa fie. dar ca sa te stresez si ingrijorez iti zic ca eu nu am mai avut din setupul mic asa ceva
alber wrote:Veti putea ierta vreodata offtopicul?

NEVER

Inceputul | 100x60x45 first setup ADA | 100x60x45 JBL | 30cm ADA Cube | 100x60x45 Tropica Garden | 100x60x45 Tropica Moss | 30cm Nano Reef Cube (inceputul) | 100x60x45 Rimless Reef | 200x80x65h Reef Coloristic | ... ?
[Email] [WWW] [Yahoo!]
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

pc.ciprian wrote:
alber wrote:Si mie imi place cum a iesit. Sa vedem cand s- intinde Hc-ul

Problema e ca nu se intinde voi posta un topic de ajutor in curand ca disper....nu vrea nici asta nu stiu ce sa ii mai fac

Nici nu vreau sa aud de asa ceva. Io ti-am dat Hc "bine crescut", si cu analizale la zi. Bine, invatat sa creasca pe buturuga

pc.ciprian wrote:
alber wrote:Auzi, chestia de langa bula de aer o fi de la mine, sau de la tine?

Mai conteaza? sanatoasa sa fie. dar ca sa te stresez si ingrijorez iti zic ca eu nu am mai avut din setupul mic asa ceva [qoute]
Mi-ai pus gheata la inima. Maine imi cumpar ochelari si lupa

"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
pc.ciprian
Moderator
[Avatar]

Joined: 24/10/2008 00:38:17
Messages: 2601
Location: Constanta
IP:
Offline

Inchidem capitolu ADA, ca ne-am mutat aici

Inceputul | 100x60x45 first setup ADA | 100x60x45 JBL | 30cm ADA Cube | 100x60x45 Tropica Garden | 100x60x45 Tropica Moss | 30cm Nano Reef Cube (inceputul) | 100x60x45 Rimless Reef | 200x80x65h Reef Coloristic | ... ?
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com