[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Reactor CO2 la comanda (de calitate, eficient si sigur)  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
bitanu
Senior member
[Avatar]

Joined: 01/09/2010 17:47:52
Messages: 629
Location: Navodari CT
IP:
Offline

image image

Dupa cum scrie si in titlul anuntului, execut la comanda reactoare CO2 externe pentru acvarii de peste 100 litri. Acest tip de reactor poate fi atasat la o pompa de apa sau la un filtru de apa extern cu un debit prevazut de constructor de la 700 l/h (ex.: Tetratec ex700, JBL CristalProfi e700, etc.) in sus.
Pretul unui asemenea reactor variaza in functie de pretul materialelor (coletul va fi insotit de lista componentelor si bonurile fiscale) si cerintele clientului (de exemplu: filtru mai mare de marimea 7, cote mari ale intrarii si iesirii apei, anumite coturi de bronz si cu/fara bioballs-uri in interior).
Pe langa pretul reactorului va mai intra: costul serviciilor mele (40-45 lei) si cel al transportului prin posta (8-9 lei).

Reper preturi: costul total (reactor+manopera+transport) al reactorului prezentat in poze a ajuns la 135 lei. Eu recomand ca acest reactor sa fie umplut cu bile filtrante de plastic (bioballs-uri) care ajung la 40-50 lei cutia, si asta pentru a fi super eficient.

Plata se face la ridicarea coletului.

Contact:
-tel.: 0740217673;
-mesaj privat (PM).
Recomand telefonul, pentru a ne intelege mai rapid si binenteles mai usor.

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

Cu respect, Daniel Bitanu.

,,Primavera,, / ,,Oland-Scape,, / ,,Intermedius,, / ,,ONE,, by Daniel Bitanu

Respect pentru acvaristii: Sebastian Costin, Ionut Godea si altii.
bitanu
Senior member
[Avatar]

Joined: 01/09/2010 17:47:52
Messages: 629
Location: Navodari CT
IP:
Offline

Anunt valabil!

image

image

__Pretul unui asemenea reactor variaza in functie de pretul materialelor (coletul va fi insotit de lista componentelor si bonurile fiscale) si cerintele clientului (de exemplu: filtru mai mare, cote ale intrarii si iesirii apei, anumite coturi de bronz, cu/fara bioballs-uri in interior, cu un mini-robinet de rezerva, cu coliere metalice pentru in/out, cu/fara bioballs-uri in el).
__Pe langa pretul reactorului, va mai intra: costul serviciilor mele (intre 40-50 lei) si cel al transportului prin posta (8-10 lei).

Reper pret: costul total (reactor+manopera+transport) al reactoarelor prezentate in poze ajunge la 135-145 lei. Recomand ca acest reactor sa fie umplut cu bile de plastic pentru filtrare (mai exact, bioballs-uri) care ajune la 35-45 lei cutia, si asta pentru a fi super-eficient si silentios.

Trimit oriunde in tara. Transportul se face prin posta romana. Plata se face la ridicarea coletului, prin ramburs.

Contact:
-telefon: 0740 217 673 (Orange) si 0772 210 318 (DigiMobil);
-mesaj privat (PM).
Recomand telefonul, pentru a ne intelege mai rapid si binenteles mai usor.

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii si nu trimit componente separate. Rog seriozitate!

Cu respect, Daniel Bitanu.

,,Primavera,, / ,,Oland-Scape,, / ,,Intermedius,, / ,,ONE,, by Daniel Bitanu

Respect pentru acvaristii: Sebastian Costin, Ionut Godea si altii.
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com