[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
prezentare  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
killy_ady
Junior member
[Avatar]

Joined: 26/12/2005 18:11:51
Messages: 74
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Buna seara tuturor si Craciun fericit! Urmaresc cu deosebit interes discutiile cu privire la pesti si toate celelalte. Sper ca ma veti accepta si pe mine in lumea dvs. a iubitorilor de pestisori. Mentionez ca detin un acvariu de L=110 cm, l=45 cm, h=60 in care inoata cu multa dezinvoltura 6 discusi. Va doresc o seara placuta si am sa revin cu unele mici intrebari.
Dalles
Membru banat
[Avatar]

Joined: 29/07/2003 02:16:30
Messages: 2569
Location: Bucuresti-Dr.Taberei
IP:
Offline

Bine ai venit printre noi!
Iti asteptam cu interes intrebarile, dar atentie: sa fie bine documentate! Acvaristica e o imbinare de stiinte exacte (chimie, fizica, biologie) si necesita cunoasterea notiunilor ei de baza inainte de a jongla cu cele avansate. Desi, ca posesor al unui acvariu de 300 de litri, nu prea cred ca esti chiar incepator. Ia zi drept, de cand te ocupi de acvaristica? :p

[url=http://www.acvariu.ro/coppermine/index.php?cat=10593] )\
>((º>
)/[/url]
mg_cmt
Member

Joined: 16/10/2005 20:37:35
Messages: 190
IP:
Offline

bine ai venit! si sustin parerea lui Dalles...mai ale sca ai acvariu de 300l si mai ai si 6 discusi trebuie sa ai ceva experienta! succes in continuare
[Email]
Magda
Senior member

Joined: 17/03/2004 08:20:12
Messages: 710
IP:
Offline

Bun venit iti spun si eu! Speram sa gasesti aici comunitatea de acvaristica potrivita tie!
killy_ady
Junior member
[Avatar]

Joined: 26/12/2005 18:11:51
Messages: 74
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

buna ziua tuturor si multumesc pentru urarile de bun venit. pentru dalles: am acvariu cu discusi de aproximativ 2 ani dar tin sa subliniez ca am avut cu mai multi ani in urma si alte acvarii. tatal meu are acvariu cu guppy de 25 de ani deci am avut de la cine invata unele notiuni de baza. stiu imi vei spune ca guppy nu sunt discusi dar am urmarit ffffff mult topicurile dvs pentru ca mai usor inveti din greselile altora decat ale tale.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com