[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Identificare Specie  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
Thereau
Nature addicted
[Avatar]

Joined: 28/08/2015 14:36:47
Messages: 530
Location: Bucuresti
IP:
Offline

EverSad wrote:Dupe` forma, Leeri am zis si eu ca sunt. (nu am comentat inainte de "elder" ca sa nu induc proprietarul in eroare)

Cum` au instalatia de Craciun albastra: erea' dubiosi... dar tot forma de Leeri aveau.

Uerevar: are proprietarul acum, doar albastrii in bazin.

Las` ca daca scapa de "delfini": cu Leeri o duce mai mult, in timp. (macar astia nu au nevoie de asa mult oxigen in coloana de apa)


Fiecare nebun are nebunia lui

Asa sunt eu cu africanii, nu stiu de ce insa imi plac cel mai mult dintre ce avem pe piata momentan. Sunt interesanti Leerii insa nu ma gandesc sa renunt la africani decat daca o catastrofa se intampla. O sa incerc sa tin echilimbrul in bazin cat voi putea in formula asta.

Imi dau seama ca nu sunt cea mai fericita alegere pentru biotopul ales insa daca nu ma gandesc concret de unde vin ei si doar ii urmaresc in bazin pare ca le place mult unde traiesc

In concluzie cred ca o sa duc proiectul pana la capat cu delfini, chiar daca asta inseamna sa mai raman cu 8-10 exemplare la maturitate insa imi e greu sa ma pronunt acum 100% pentru ca sunt prea multe variabile care pot sa schimbe macazul in viitor

#Colectiv
[Email]
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com