[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez Guppy pui  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
cfrtriaj
Member

Joined: 21/01/2011 14:17:41
Messages: 134
Location: bucuresti.sec 4.oraselul copiilor.
IP:
Offline

Eu zic sa facem un film Alfred Hitchcock.cineva dintre noi cu un curaj ,,iesit din comun,, s?i doneze vivipari ,dar cu condi?ia sa mearga sa vada in ce acvariu ajung.eu stau in fata la sectia 21 politie si daca într-o ora nu primesc un semn de la colegul,, curajos,, ma duc sa declar o dispari?ie suspecta.
Berea
Membru de baza

Joined: 10/02/2019 02:09:35
Messages: 404
Location: Sibiu
IP:
Offline

cfrtriaj wrote:Eu zic sa facem un film Alfred Hitchcock.cineva dintre noi cu un curaj ,,iesit din comun,, s?i doneze vivipari ,dar cu condi?ia sa mearga sa vada in ce acvariu ajung.eu stau in fata la sectia 21 politie si daca într-o ora nu primesc un semn de la colegul,, curajos,, ma duc sa declar o dispari?ie suspecta.


Oricum ar fi tu esti acoperit,pestii nu ii pierzi si de disparut nu ai cum din fatza sectiei de politie..bun plan
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Ce nu stiti voi , dl Mirciulica este de pe o planeta guppylor si in Militari este nava mama si aduna toti guppy ori sa ii duca acasa ,ori sa cucereasca pamantul, .........Traiasca micutul dictator Guppylica,....Atacul guppylor va spune ceva.....Orson Wells stia ceva....!!!!!!

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
takawachinchila
Member
[Avatar]

Joined: 28/12/2008 23:52:04
Messages: 252
Location: Magurele, IF
IP:
Offline

dar poate ii usuca cu sare. nimic nu se compara cu o bere rece langa un bol plin cu guppy uscati, numa' buni de rontzait seara, pe canapea, la un film

cand vrei plantele pe care le doneaza cineva, tu esti cel ce trebuie sa isi miste c***'!
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Mai nenea Mirciulica , nu ne certi????
Poate nu avem dreptate , pentru ca aduni toti guppy si alte natii de pesti si le eliberezi in locurile lor natale( prin posta sau folosesti linile aeriene ) sau in Lacul Morii, lumineaza-ne si pe noi!!!!!!
Tacerea ta ne doare!!!! Atatea intrebari si matale taci pe forum , ca la telefon l-ai omorat pe coleg cu apelurile si mesajele, banuiesc ca il bateai daca nu iti dadea pestii!!!!!!!!

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

ccdumitrescu wrote:banuiesc ca il bateai daca nu iti dadea pestii!!!!!!!!


Pai la ce bun sa te lauzi ca donezi daca nu ii dai lu mirciulica ?

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
lorenzo1990
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/06/2018 05:07:26
Messages: 44
Location: Bucharest
IP:
Offline

As avea si eu niste mesaje de la Mirciulica asta al vostru dar nu vreau sa il fac de ras.Se zvoneste ca este un batranel dar la mesajurile de mi le-a dat mi sa parut un copil razgaiat si usor confortabil gen...adu-mi pestii la usa ca eu nu ma deplasez daca nu cunosc zona

Lauru balauru?
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Da-le pe.post, suntem avizi de cunoastere!!!!
Am avut placerea sa il cunosc personal cand i-am donat niste pesti si tot el era suparat, este un domn cu un handicap fizic dar se pare ca si mental, cu o rautate specifica si un comportament compulsiv obsesiv , am mai spus si repet ,evitati-l!!!!!!!!!

This message was edited 1 time. Last update was at 27/02/2019 16:51:21


Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
lorenzo1990
Junior member
[Avatar]

Joined: 28/06/2018 05:07:26
Messages: 44
Location: Bucharest
IP:
Offline

Lol..nu-s genul care sa se uite in gradina altuia dar...l-am 'vazut' si pe alte site-uri ....weird

Lauru balauru?
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Pe toate saiturile este, pe olx ,pe facebook, mama dracu pe unde mai cerseste!!!

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Din pacate,in general cei care au handicap fizic se inraiesc si devin obsesivi-compulsivi,dar asta nu e o scuza sa atace oamenii pt niste vivipari; fac pariu ca niciun copil din sectoarele lui nu ajuns cu punga cu pesti intreaga aacasa,poate doar daca aveau scalari sau carasi

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com