[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
probleme cu algele  XML
Forum Index » Alge
Author Message
ciprian_sb
Member
[Avatar]

Joined: 26/09/2005 00:13:23
Messages: 100
Location: Sibiu
IP:
Offline

MARELE ALB wrote:

ciprian_sb wrote:v-ati cam plictisit sa dati raspunsuri pentru aceleasi intrebari
Poate ca ne-am plictisit sa dam raspunsuri la aceleasi intrebari . Nu stiu sigur . Da'-s sigur ca m-am plictisit sa dau raspunsuri care sa fie ignorate (vezi faza cu 765-u' ).


:-) :-) :-) Daca 765-u' ala mi-ar fi rezolvat problema vai ce ma grabeam sa execut treaba... Se mai intampla si asa cate odata. Eu zic ca faceti o treaba extraordinara si cel putin recunosc ca mi-ar fi fost mult mai greu fara informatiile de pe forum.

on topic: mi-am tras si eu lumini in acvariu. La o suprafata de 40x100 am pus 2 sera aquaglo si unul sunglo toate de 15w.Asa am fost sfatuit, sper sa fie mult mai bine decat inainte. Singura problema ca pe aici prin Sibiu nu se gaseste nimic, totul e prin comanda, iar daca mai dai si de vreunul care crede ca te-a prins cu spatele la zid iti cere dublu.... De ex a vrut sa-mi vanda unu' un sunglo de 20w cu 460.000 si eu l-am luat din Cluj cu 225.000. Si nu facea comanda special ptr mine, avea intalniri saptamanale cu furnizorul respectiv. smilie

Apropo, stie careva cat mai costa anubias prin magazinele din Bucuresti? Ptr ca m-am uitat pe net si nu-mi vine sa cred(180.000)? Pai n-am gasit sub 300.000 !

Dancing with the wolves...
 
Forum Index » Alge
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com