[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Jurnal Flower Horn: Neo si Cleo  XML
Forum Index » Acvarii cu cichlidae - Jurnal
Author Message
scarabell
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2011 16:00:06
Messages: 220
Location: Bucuresti
IP:
Offline

koala wrote:Poate ii pacaleste si apuca sa scoata un rand de pui...

Multumesc pentru urari De fapt asta ar fi ultimul lucru pe care mi l-as dori cand e vorba de cei doi. Singurul motiv pentru care am luat si o fata FH a fost ca sa nu stea baiatul FH singur in acvariu. Va rog sa ma credeti ca mi-am invatat lectia dupa 5 ponte de sajica si vreo doua de JD cand stateam si 3 luni cu puii la donatii si de abia ii dadeam. Ba chiar dupa o lunga asteptare nu am mai avut rabdare cu puii de JD si am donat peste 100 pui la aprox 4 cm la la un pet shop. Iar sajica si JD sunt destul de cuminti si nu necesita ditamai spatiul doar pentru ei ca sa nu mai vorbesc de temperamentul FH...Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca nu as avea unde sa-i cresc iar cele 4 acvarii pe care le am acum sunt cu 3 mai mult decat am negociat cu sotia ca voi avea .
Nu pot decat sa sper ca cei doi se vor intelege la fel de bine in viitor si ca nu vor scoate pui .

Ape limpezi tuturor si auzim numai de bine in 2014!!!
[MSN]
Dan P
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 08/01/2009 13:11:22
Messages: 1666
Location: Brasov
IP:
Offline

Hai cu un update Ionut ca ne e dor
[WWW]
 
Forum Index » Acvarii cu cichlidae - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com