[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
echinodorus.  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
MollyBalon
Member
[Avatar]

Joined: 12/12/2001 02:00:00
Messages: 206
Location: Suedia
IP:
Offline

Ofer pui de echinodorus. Nu stiu despre ce subtip este vorba, dar au capacitatea de a creste foarte mari. Daca este cineva interesat/a, am fotografii ale plantei mama (nu am reusit sa creez album nou).

Ofer masculi de xifo tineri. Un mascul rosu cu ochii negri (mare), doi masculi rosii cu ochii rosii, un mascul verde cu inotatoarele rosii. Eventual la schimb cu un mascul de xifo negru (complet), sau contra hrana.


link aici
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

m-ar interesa un pui de echinodorus pt k am un acvariu facut recent in care mai e loc de ceva plante.O poza ar fi buna , poate aflam despre ce e vorba.

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
MollyBalon
Member
[Avatar]

Joined: 12/12/2001 02:00:00
Messages: 206
Location: Suedia
IP:
Offline

Ofer pui (mici si multi) de echinodorus, planta mama cu tijele ei cu tot este evidenta in toate pozele mele din galerie.

P.S. Daca ma invata cineva pe pm cum pot schimba titlul topicului (ca sa nu fi facut eu altul doar pentru plante) i-as fi recunoscatoare.
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com