[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
nisip  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
BARBOR
Member
[Avatar]

Joined: 06/04/2002 19:40:08
Messages: 114
Location: Bucuresti, Diham
IP:
Offline

Ajutor!As fi foarte recunoscator daca m-ar ajuta si pe mine cineva sa fac rost de nisip de mare si eventual niste pietre
Multumesc!
[Email]
Sorin18_my
Senior member
[Avatar]

Joined: 21/10/2004 09:51:33
Messages: 697
Location: Bucuresti
IP:
Offline

hans wrote: Vezi ca pe DN1, intre Ploiesti si Campina, imediat dupa ce treci de calea ferata ( ploiesti-slanic parca ), pe dreapta sunt unii care vand pietre destul de plate.

Nisip se gaseste la orice magazin cu materiale de constructii.Ex.Prelungirea Ghencea am eu la mine aici,sau...
cyborg wrote:Statia de metrou Mihai Bravu, o ghereta verde la vreo 50 de m, 9000 ROL/0.90 RON galeata, necalcaros, din "galeata" respectiva mie mi-a ajuns (si mi-a si ramas) pentru o baza de 60x30

Tot raul spre bine.
[Email] [WWW]
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

breeeeee!!! hai ca esti de coma!!!!!
du-te in stadion in 23 la tribuna a 2-a .. gasesti si nisip, si pietre, si piertis margaritar, gata cernut... ;)
jumbo
Member
[Avatar]

Joined: 22/04/2005 12:00:50
Messages: 120
Location: Bucuresti - Titan
IP:
Offline

fratilor nu mai cititi printre randuri ca omu vrea nisip de mare nu de constructii

ride free
[WWW] [Yahoo!]
BARBOR
Member
[Avatar]

Joined: 06/04/2002 19:40:08
Messages: 114
Location: Bucuresti, Diham
IP:
Offline

Ok,daca tot am rezolvat-o cu nisipul :-) ,cum ramane cu pietrele(MARINE)?Parca vazusem yo o data pe cineva(aici pe forum) care ar fi avut mai multe,poate ma ajuta si pe mine cineva
[Email]
PLOAIE84
Junior member

Joined: 15/07/2005 04:24:32
Messages: 46
Location: CONSTANTA
IP:
Offline

daca ajungi pe la mare te ajut cu cea mai mare placere
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com