[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
capac acvariu  XML
Forum Index » Cumparari
Author Message
killy_ady
Junior member
[Avatar]

Joined: 26/12/2005 18:11:51
Messages: 74
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

buna ziua.cumpar capac acvariu lungime 112 cm latime 48 cu suport ptr 2 neoane de 90 cm.detalii pm.multumesc.
florin27
Member

Joined: 26/09/2004 15:39:44
Messages: 107
Location: Bucuresti, Eroii Revolutiei
IP:
Offline

salut,

eu mi-am facut mai multe capace din sticla de 4mm, peste care am lipit autocolant. cu ceva indemanare arata chiar bine. daca iti surade ideea si vrei mai mute detalii de cum s-ar putea face, te rog sa-mi spui.

la hornbach am cumparat un capac pentru un acvariu 60x30x30, din comoditate, am dat pe el 144 lei, dar tot solutia pe sticla cu autocolant mi se pare mai buna pentru ca poti sa-ti stabilesti tu exact accesul in acvariu pentru curatenie, fara a fi nevoit sa-l dai pe tot jos cum este cel de la hornbach.

Florin

"Birocratia sufoca miracolul vietii. Proliferarea cotropitoare a birocraþiei e un efect al luarii totdeauna in serios a lucrurilor importante si niciodata a celor cu adevarat importante." (Alexandru Paleologu - DESPRE LUCRURILE CU ADEV|RAT IMPORTANTE)
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Cumparari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com