[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
magazin dotat  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
mg_cmt
Member

Joined: 16/10/2005 20:37:35
Messages: 190
IP:
Offline

astazi am fost cu mama pana la Unirea si...parcand masina am dat peste un magazin dupa mine, dotat...avea si tetrodoni( de mananca melci) la 40 ron, discusi, oscari albino si normal, si multe alte specii. Aveau si acvarii acolo la comana sau gata aranjat. Aveau de asemenea si vreo 200 masculi betta in pahare de o.5 l de toate culorile si tot ce vrei. Toti pestii erau adusi din Malaiesia.
[Email]
Midal
Junior member

Joined: 06/12/2004 16:13:00
Messages: 83
Location: Bucuresti
IP:
Offline

e cumva magazinu de la sf vineri...vis-a-vis de circu foamei?
[Yahoo!]
diskusfun
Member
[Avatar]

Joined: 25/11/2001 02:00:00
Messages: 160
Location: Bucuresti-b.dul Brancoveanu
IP:
Offline

desigur....

The road to happiness lies in two simple principles:
Find what it is that interests you and that you can do well, and when you find it, put your whole soul into it - every bit of energy you have.
[Email] [WWW]
Alaaris
Unripe member
[Avatar]

Joined: 10/10/2005 19:46:50
Messages: 2
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Apropo de magazine...stiti vreunul de unde pot cumpara niste Marsilea hirsuta? Sau Glossostigma elatiniodes? Si dc rezista cumva la lumina neonului cu care vine dotat Juwel?

Death is the greatest kick of all. That's why they save it for last. -Carlos Castaneda
[Yahoo!]
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

Alaaris wrote:Marsilea hirsuta? Sau Glossostigma elatiniodes? Si dc rezista cumva la lumina neonului cu care vine dotat Juwel?
Marsilea merge, Glossostigma nu prea cred.

Poze: smilie ... Poze cu plante
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com