[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Gino - my sweet dog  XML
Forum Index » Alte vietati
Author Message
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Just a baby...
http://img808.imageshack.us/img/8999/copy2ofdsc05198.jpg

And now...
http://imageshack.us/photo/my-images/72/.jpg/

This message was edited 3 times. Last update was at 09/12/2011 22:00:12

Cosmin G
Member
[Avatar]
Joined: 10/01/2011 23:04:02
Messages: 271
Location: Constanta
IP:
Offline

Ce dragut e.Sa-ti traiasca.
Ce rasa e?

Coz007
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Multumesc. Este Beagle.
Tudor
Member
[Avatar]

Joined: 01/05/2009 15:39:51
Messages: 196
Location: Braila
IP:
Offline

Sa iti traiasca. Mi se par cei mai frumosi catei dintre toate rasele. Plus de asta sunt extrem de jucausi. Nevasta-mea dorea si ea unul dar locuim la bloc si energia lui debordanta este cam nepotrivita pentru asemenea loc, lui trebuindu-i o curte sa se desfasoare in voie.
[Email]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Ce somnorila e in a 2 poza. Sunt foarte frumosi si al tau si cainii in general. Sunt animale de care te legi sufleteste foarte tare.

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Am gasit o poza si cu pittbulul meu

Atentie, caine rau!!!
image

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

Cainii din rasa asta au in general o fatza care iti inspira mila. Par intotdeauna pusi pe cersit si zici ca sunt oropsitii planetei. Dar pe chipul dihaniei, adica a sacului de purici sus aratat sa citeste superioritatea. Sa mor io daca uratu ala nu este el insusi seful haitei, el este cel care dicteaza in casa aia si primeste ce vrea la cel mai mic semn. Va are pe toti la unghia (adica gheara) deshtului mic de la laba din stanga spate
Sa-ti traiasca Dolly si sa va bucurati de el multi ani de acum incolo.
Pushkatule de cretul tau nu mai zic nimic. Alt scarpinator bagat sub pielea unui om.

"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

Da... roade tot ce prinde mai putin papucii, ca noroc. Daca te uiti mai atent desi nu se vede tot in poza, e varza cearsaful ala. Cred ca are o pasiune pentru ele.

@dolly: stiu cum ii sa pierzi un saculet de asta de purici, am trecut si eu prin o asa experienta si singurul lucru care intradevar ajuta este sa te pricopsesti cu un alt saculet de purici.

Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

alber wrote:Cainii din rasa asta au in general o fatza care iti inspira mila. Par intotdeauna pusi pe cersit si zici ca sunt oropsitii planetei.

Ba din contra!!!! Sic! Are uneori o fata asa de serioasa, face chiar si niste cute pe frunte cind "cugeta" profund. Daca vezi ce moaca are in momentele acelea, zici ca e cel mai intelept ciine din univers. Am eu o poza pe undeva, dar nu o gasesc...poate nu e in calculatorul meu, ci in celui care a facut pozele. Trebuie sa scotocesc. Dar daca o gasesc, o arat, ca trebe sa-l vezi. Asta daca nu o sa-l vezi pe viu, ca e mult mai funny.
Si sa stii ca el nu cerseste. Cind vrea ceva, urla. Scurt si la obiect. Ca asa fac copoii, nu de alta. Te baga-n toate groazele.
Pushkatu wrote:Da... roade tot ce prinde mai putin papucii, ca noroc

Cunoastem...Ca fapt divers, curind vom trebui sa remobilam sufrageria. Ca, in afara de masa, altceva n-a scapat de coltii fiarei. Ce fotolii, ce scaune, ce covor?..Ce-s alea si la ce folosesc ele? Bine ca a ramas televizorul, ca la el n-ajunge. Inca. Ehhh..detalii.
Important e ca il iubim, ca si el s-a atasat de noi si speram sa gasim echilibrul si armonia pe care ne-o dorim.
anamaria89
Junior member

Joined: 04/08/2011 08:16:04
Messages: 5
IP:
Offline

Pushkatu wrote:Am gasit o poza si cu pittbulul meu

Atentie, caine rau!!!
image

ce DRAGUT este cum il cheama?
Pushkatu
Senior member
[Avatar]

Joined: 14/09/2010 09:25:50
Messages: 1149
Location: Bistrita, B-N
IP:
Offline

O cheama, e femala. Mama a botezato Pretty, dupa ceva cantec ce ii place ei.

PS: trece-ti locatia la profil

This message was edited 1 time. Last update was at 11/08/2011 10:29:00


Seris venit usus ab annis.
[Yahoo!] [MSN]
 
Forum Index » Alte vietati
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com