[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand acvariu 95x65x57 & stand  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Am inceput un nou proiect mai mic legat de un acvariu plantat...care din pacate duce la renuntarea la un altul

Asadar dupa multe zbateri am ajuns la concluzia ca trebuie sa pun spre vanzare un acvariu ce inca nu a fost folosit, deci este nou-nout, cu urmatoarele dimensiuni:
L=95 x l=65 x h=57 cm
Acvariul are fund dublu si pentru ca era prevazut spre a sta in camera cu baietelul meu, l-am facut ultra securizat atat pe parte de sticla/lipitura cat si pe partea de stand.
Este lucrat cu deosebita atentie, sticla este swiss, cantuita silicon Dow Corning, sticla de 15 mm
Standul(poza mai jos atasata), este din teava patrata, sudata, ranforsata pe mijloc si vopsita electrostatic(negru).
Practic este un acvariu facut pe principiul tancurilor sovietice ...pentru ca nu am vrut sa am surprize.

In aceste conditii costul sau de executie (acvariu+stand) a fost de 1700 RON

Pentru ca nu vreau sa fac o afacere din asta am decis ca pret total pentru pachetul complet: 1000 RON
Orice alte detalii doar pe PM
Nu asigur transportul si cu aceasta ocazie atentionez ca, nu cred sa poata fi urnit in mai putin de 4 oameni...deh sticla groasa si implicit grea.
[Thumb - stand Sandu.jpg]

This message was edited 4 times. Last update was at 11/05/2011 16:04:16


SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Cum spuneam treaba aceasta nu e o afacere pt mine, deci nu mi-am propus sa ma imbogatesc din asta ci sa-mi eliberez spatiul atat de util in alte scopuri.
Se pot propune si alte variante...negociabile, eventual se poate da numai acvariul sau tot pachetul la noul pret propus.

Deci...800 RON

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Revin dupa ceva, vreme pretul a scazut la 500 RON...avand in vedere ca inca ma incurca prin casa.

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Rezervat pana vineri 30.09.2011

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Momentan nu mai este de actualitate.
Multumesc pt. intelegere.

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com