[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Afecteaza rachita apa din acvariu?  XML
Forum Index » Apa
Author Message
aripel
Member

Joined: 04/10/2005 17:42:55
Messages: 232
Location: bucuresti
IP:
Offline

Salut!
Nu am stiut exact la ce topic s-ar incadra intrebarea si acesta parea cel mai apropiat....... daca am gresit i-mi cer scuze.

Intrebarea era legata de rachita. As vrea sa construiesc un decor din rachita ( aceea care se foloseste la scaune, cosuri, etc...)Problema este ca nu stiu daca influenteaza apa Si nici cum trebuie sa o "pregatesc".
Eventual ca si pe radacini? Este vorba de rachita uscata sub forma in care se gaseste ea in comert.

multumesc si astept eventual sugestii( poate este cineva care a mai folosit).

aripel is here
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

... rachita de care vorbesti este tot un lemn, asa ca ar trebui tratata ca atare ...

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
aripel
Member

Joined: 04/10/2005 17:42:55
Messages: 232
Location: bucuresti
IP:
Offline

koala wrote:... rachita de care vorbesti este tot un lemn, asa ca ar trebui tratata ca atare ...


...asa ma gandeam si eu dar vroiam sa fiu sigur.....
Merci.

aripel is here
 
Forum Index » Apa
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com