[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
squirrel19  XML
Forum Index » Anabantidae
Author Message
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

squirrel19 wrote:
Post 21/10/2010 12:20:26
Buna!Vreau sa-i iau iubitului meu un betta cadou.Ce trebuie sa mai achizitionez pe langa acesta?strict necesar,k restul depinde de iubitul meu(sunt sigura k o sa-si "proiecteze" cel mai frumos acvariu ).Eu ma gandeam la un bol,pietricele si mancarica. App,pe unde vine Reef asta?am gasit adresa (Str. Savulescu Alexandru, Nr. 4, Sector 2, Bucuresti),insa cu ce ajung acolo? ce ratb sa iau de la gara sa zicem?! Multumesc!


Buna si tie.
Ne bucura faptul ca ai venit printre noi, dar voi avea cateva recomandari sa-ti fac.
In primul rand, nu se intra hodoronc tronc intr-un topic pe un anumit subiect, cu o problema de alta natura. Nu este nici corect fata de colegi, nici sanatos pentru forum. Amestecand subiectele intr-un topic, numeni nu va mai intelege nimic. Asa ca frumusel, am mutat topicul tau, la sectiunea potrivita. Ne mai auzim pe acolo, dar mai intai studiaza putin macar aceasta sectiune. Ok?

"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Anabantidae
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com