[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Dupa un an :)  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
V.Sorin
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 29/07/2009 18:23:48
Messages: 444
Location: Iasi
IP:
Offline

image

Uite ca am implinit un an de acvaristica si se pare ca acest hobby mi-a intrat deja in sange.
Ma mir cum de am supravietuit razboaielor caracteristice inceputului, amintind aici luptele mele cu algele de toate felurile, bolile pestilor, incidentelor cu acvariul, duelurile cu preturile aparaturilor, t(z)epele, sfaturile "expertilor" din pet-shop si multe, multe altele, si totusi pasiunea pentru acvaristica nu a disparut, ba chiar a crescut in acest timp.

De aceea as vrea sa le multumesc tuturor celor care m-au indrumat , sa le dedic o melodie si sa le ridic si o statuie , sa le dau o floare si nu in ultimul rand ( ).

Scuze ca am fost uneori mai greu de cap , si v-am suparat sau enervat uneori, dar pana la urma asa suntem noi astia, incepatorii, pana invatam ce si cum....dureaza

Sper sa ne vedem si la anul, tot la fel de sanatosi si cu cat mai multe experiente sper eu bune legate de acest hobby, si nu in ultimul rand clasicul 'Ape limpezi si pesti sanatori'


This message was edited 1 time. Last update was at 25/08/2010 18:55:45


Un subscribe si suntem pretinasi !
[Email] [Yahoo!]
kmol
Senior member
[Avatar]

Joined: 11/05/2010 23:20:33
Messages: 704
Location: Bucuresti, Pantelimon
IP:
Offline

V.Sorin wrote:'Ape limpezi si pesti sanatori'

Eu m-as multumi sa fie doar sanatosi nu cumva saritori

Misiunea mea este sa imi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine. Ne întelegem bine, ca între asasini.
[Email]
alber
Moderator
[Avatar]

Joined: 26/09/2008 12:20:22
Messages: 4859
Location: bucuresti - berceni
IP:
Offline

Sa ne traiesti dom' Caldararu' si sa faci acvarii frumoase si sanatoase.
Si nu ne arati si noua ce ai invatat? Adica o poza doua nu pui si tu? Aici, in topicul asta.

This message was edited 1 time. Last update was at 25/08/2010 20:45:19


"e usor a scrie versuri, cand nimic nu ai a spune" - Mihai Eminescu
[Email] [Yahoo!]
V.Sorin
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 29/07/2009 18:23:48
Messages: 444
Location: Iasi
IP:
Offline

Asta am vrut sa fac din prima, doar ca si acum regret ca inca nu am un aparat foto calumea, poate in perioada urmatoare

Asa sa va descriu acvariul, ce sa zic, am mai invatat ce e aia bacopa, anubias, RCS, Fertilizare micro si macro, totusi regret ca inca nu am trecut la un acvariu 'profi' si inca stau pe DIY cu lampi, dar cine stie ce se va intampla in viitor .


Un subscribe si suntem pretinasi !
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com