[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Compatibilitate pesti  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
Adrian Ionut
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 05/02/2004 14:24:13
Messages: 472
Location: Canada - Montreal
IP:
Offline

Salve tuturor,

Tot dandu-ma pe teva, am gasit un site care are printre altele un tabel destept facut care zic eu ca rezolva problema pe care o au multi incepatori: - ce pesti sa-mi iau si pe cine cu cine sa combin.
Linkul e AICI, poate (daca se considera) il face cineva poll, sticky sau nu mai stiu eu ce - nu le am pe astea...

Cauta si vei gasi, intreaba si ti se va raspunde. (oarecum din Biblie)
Adrian Ionut
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 05/02/2004 14:24:13
Messages: 472
Location: Canada - Montreal
IP:
Offline

Eventual... s-ar putea lua pagina aia :ninja: si pune pe aici, pe undeva la indemana tuturor... de catre un meserias in HTML, Pearl, etc...



Nu sariti pe mine ca n-ar fi prima data cand piratam cate cava in viata... e doar o sugestie...

Cauta si vei gasi, intreaba si ti se va raspunde. (oarecum din Biblie)
Mordax
Member
[Avatar]

Joined: 08/10/2004 16:23:29
Messages: 284
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Belea! Dar de ce sa copiem, cand putem sa-l trecem la sectiunea de Links?!
Adrian Ionut
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 05/02/2004 14:24:13
Messages: 472
Location: Canada - Montreal
IP:
Offline

Puteti sa-l treceti unde vreti, da ma gandeam sa fie undeva "foarte la vedere". Crezi tu ca un incepator disperat va sta sa caute prin linkurile de acolo!? Eu ma indoiesc...

Cauta si vei gasi, intreaba si ti se va raspunde. (oarecum din Biblie)
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

... in principiu, nici un incepator nu ar trebui sa fie "disperat" atunci cand isi populeaza acvariul ... mai bine "sta si cujeta" , stiti vorba aia cu croitoru', care masoara de 10 ori si taie numa' o data ...
... la pestii de acvariu nu prea merge aplicat principiul acela cu "din greseli se invata", aici mai bine intrebi, inainte sa faci fro' prostie ... bietele animale n-au nici o vina ...

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com