[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cel mai bun site  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
mihai20005
Member

Joined: 28/07/2005 19:52:25
Messages: 174
Location: Targoviste
IP:
Offline

Pana acum nu am mai vazut un site mai bun ca www.acvariu.ro, si nu va mint, plus ca prieteni ca aici mai rar. Si in ce priveste vanzatorii de la pet-shopuri nu numai ei gresesc. Ia auziti ce imi zice un prieten care are acvarii:- Eu in 80 de litri tin 600 de xifo si le schimb apa la o saptamana. Cand am auzit asa ceva imi venea si sa rad si sa plang pentru saracii pestisori. Asa ceva nu se poate.
[Yahoo!]
razvan
Membru banat

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2878
IP:
Offline

ba se poate, dar ala nu e acvariu ci tank de pastrare ...
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

mihai20005 wrote: Ia auziti ce imi zice un prieten care are acvarii:- Eu in 80 de litri tin 600 de xifo si le schimb apa la o saptamana. Cand am auzit asa ceva imi venea si sa rad si sa plang pentru saracii pestisori. Asa ceva nu se poate.

Probabil ca are crescatorie... Acum stau insa si ma intreb oare cit i-a luat sa-i numere pe toti 600? :o Asta da rabdare. :sic:
Adrian Ionut
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 05/02/2004 14:24:13
Messages: 472
Location: Canada - Montreal
IP:
Offline

Hmmmm... Asta imi aminteste de cineva care mi-a zis "am un acvariu mare, jumatate pesti, jumatate apa...." :8:

Cauta si vei gasi, intreaba si ti se va raspunde. (oarecum din Biblie)
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com