[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez plante  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Salut!

Donez plante - in principal rotala rotundifolia (cam 15 fire), si inca putine din alte specii. Am de facut o tunsoare in acvariu, ca nu mai trece lumina de ele

Plantele se pot ridica din apropierea statiei de metrou nicolae grigorescu seara dupa ora 18. (ilioara cu nicolae grigorescu mai precis)

Prefer si schimb cu pesti (vivipari), dar nu e obligatoriu. (In cazul in care cineva are o suprapopulatie de pesti)

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
sorellys
Junior member

Joined: 23/07/2009 09:23:45
Messages: 25
Location: Bucarest
IP:
Offline

ai PM

mercic
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

rezervat: sorellys

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
valyy_dvd
Member
[Avatar]

Joined: 11/01/2010 18:29:43
Messages: 195
Location: BUZAU
IP:
Offline

Salut . Ma pot abona la tine pentru urmatoare transa?
Vreau sa pun un acvariu pe picioare si voi avea nevoie de plante. Daca ma poti ajuta ,ar fi mare lucru pentru mine.Sunt limitat cu bani rau de tot,pentru mine acele plante va fi ca si cum as castiga la loto.
Multumesc anticipat
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

valyy_dvd wrote:Salut . Ma pot abona la tine pentru urmatoare transa?
Vreau sa pun un acvariu pe picioare si voi avea nevoie de plante. Daca ma poti ajuta ,ar fi mare lucru pentru mine.Sunt limitat cu bani rau de tot,pentru mine acele plante va fi ca si cum as castiga la loto.
Multumesc anticipat


Pai te-as ajuta dar vad ca esti din buzau, si daca ma trimiti la posta ...

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
valyy_dvd
Member
[Avatar]

Joined: 11/01/2010 18:29:43
Messages: 195
Location: BUZAU
IP:
Offline

MULTUMESC FRUMOS!!!!!
Am sa fac in asa fel incat sa nu te deranzez,adica ori trimit pe cineva la tine sa ia plantele ,ori daca nu te deranjeaza iti trimit curierul la usa,sa imi spui cand. La ce interval tai earba? Eu vreau sa pun acest acvariu pe picioare cam peste celmult o luna.
Multumesc inca o data. Tel meu este 0747195762 Valy
geo13
Member

Joined: 23/05/2009 10:50:12
Messages: 113
Location: Bucuresti -Colentina colt cu Teiul Doamnei
IP:
Offline

Daca se poate, cand mai cosesti, poate ma treci pe lista si pe mine, multumesc anticipat!
[Email] [Yahoo!]
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Primul snop de plante au ajuns la sorellys.

valyy_dvd - ok, dar mai devreme de o saptamana nu tund iar, asa ca incepand cu peste vreo 10 zile daca ai pe cineva in zona, imi lasi un pm si poate sa treaca respectiva persoana sa ii dau niste plante.

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
valyy_dvd
Member
[Avatar]

Joined: 11/01/2010 18:29:43
Messages: 195
Location: BUZAU
IP:
Offline

Multumesc frumos. Nu e nici o problema daca le tunzi peste 10 zile,cu cat e perioada mai lunga cu atat e mai bine,eu pana voi pune acvariu pe picioare vor dura cam 20 zile. Esti o persoana de treaba ca faci gesturi de caritate ,nu sunt multi ca tine. Eu cand tudeam plantele din acvariu , aruncam cate o gramada,pentru ca nu aveam cui sai dau si nici nu stiam de existenta acestui forum,dar omul cat traieste invata. O zi buna
valyy_dvd
Member
[Avatar]

Joined: 11/01/2010 18:29:43
Messages: 195
Location: BUZAU
IP:
Offline

Salut.
Azi am primit substratul in final. Daca ma poti ajuta cu plantulele cand faci curatenie din nou ,ti-as fi recunoscator.
Iti multumesc oricum ,o zi buna sa ai.
Cu respect Vlad .
faela19
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/02/2010 01:17:03
Messages: 32
Location: bucuresti-cart 23
IP:
Offline

mas abona si eu....
Adica pot sa vin sa iau plantele oricand ca stai la 3stai de motrou de mine....

bucuresti-cart 23
faela19
Junior member
[Avatar]

Joined: 09/02/2010 01:17:03
Messages: 32
Location: bucuresti-cart 23
IP:
Offline

stati*

bucuresti-cart 23
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com