[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Aqua Ilumination Hydra 52  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
Alexandra11
Junior member

Joined: 14/06/2020 16:50:19
Messages: 22
IP:
Offline

Dup? cum spune titlul vând o lampa AI Hydra 52 neagr?, a fost folosit? aproape un an, am f?cut upgrade la 64.Se da f?r? sistemul de prindere, l am folosit la 64.
Se poate preda personal in Constanta sau trimite prin curier/autocar.
Pre?ul este de 1450 lei u?or negociabil.
0783123811
Alexandra11
Junior member

Joined: 14/06/2020 16:50:19
Messages: 22
IP:
Offline

Saptamana asta o las la 1300, am invazie de aiptasia si imi trebuie bani de berghia.
Accept schimb si cu Prime plus diferenta.
Accept si plata in 2 rate.

This message was edited 1 time. Last update was at 29/07/2020 01:10:38

Alexandra11
Junior member

Joined: 14/06/2020 16:50:19
Messages: 22
IP:
Offline

1000 RON pana luni.
0720998192
Alexandra11
Junior member

Joined: 14/06/2020 16:50:19
Messages: 22
IP:
Offline

Lampa este rezervat? pana luni!
Alexandra11
Junior member

Joined: 14/06/2020 16:50:19
Messages: 22
IP:
Offline

Revine la vânzare, 950 lei, pre? fix, mai jos nu pot sa o las.
petersimpf
Member
[Avatar]

Joined: 01/02/2005 00:45:01
Messages: 122
Location: satu mare
IP:
Offline

foarte de treaba colegul nostru vanzator.
dupa ce ne-am inteles pe forum, am trecut pe messenger, unde dupa ce i-am scris de mai multe ori a aparut dupa vreo 3 zile s?-mi raspunda...
probabil astepta alte oferte, care probabil nu le-a primit, apoi ma intreaba daca mai sunt interesat, ii spun ca da, ma intereseaza, ne intelegem din nou, imi da cont, ii fac seara transfer... ziua urmatoare imi scrie ca imi vireaza banii inapoi ca a primit o oferta mai buna.
astea probabil se intampla ca nu cumva sa uit in ce tara traiesc ;)

Presupunerea este mama esecurilor...
[Email] [WWW] [Yahoo!]
solomonking
Member
[Avatar]

Joined: 17/06/2010 15:46:15
Messages: 141
Location: bucharest, giurgiului street, city mall
IP:
Offline

petersimpf wrote:foarte de treaba colegul nostru vanzator.
dupa ce ne-am inteles pe forum, am trecut pe messenger, unde dupa ce i-am scris de mai multe ori a aparut dupa vreo 3 zile s?-mi raspunda...
probabil astepta alte oferte, care probabil nu le-a primit, apoi ma intreaba daca mai sunt interesat, ii spun ca da, ma intereseaza, ne intelegem din nou, imi da cont, ii fac seara transfer... ziua urmatoare imi scrie ca imi vireaza banii inapoi ca a primit o oferta mai buna.
astea probabil se intampla ca nu cumva sa uit in ce tara traiesc ;)



Vezi poate ai dat peste userul din linkul de mai jos:

http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/47266.page
[Yahoo!]
Alex Florian
Member
[Avatar]

Joined: 09/06/2013 17:50:44
Messages: 251
Location: Bucuresti
IP:
Offline


"Salut!, î?i pot face eu un bazin complet pe comanda.
Am v?zut ca te ocupi frumos pe yt ?i e?ti pasionat."


am primit mesajul asta de la el. avand doar 2 acvarii sau cat a spus in introducere, sunt foarte sceptic ca poate el sa faca un bazin pe "comanda". dar da, cred ca si-a facut alt user, colegul blue . poate mai are nevoie de niste bani sau sa dea niste tepe.
aim icon
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Imi pare rau cand citesc astfel de lucruri aici, intr-un grup de oameni manati (teoretic) de acelasi interes.
Daca va cunoasteti intre voi si daca aveti incredere, atunci puteti trimite bani in avans.
Altfel, e doar o loterie... userul respectiv nu are "vechime" pe forum, asa ca eu nu as fi avut incredere sa platesc bani "pe vorbe".
Sper sa se rezolve totul.

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
petersimpf
Member
[Avatar]

Joined: 01/02/2005 00:45:01
Messages: 122
Location: satu mare
IP:
Offline

banii i-am recuperat.
faza urata a fost ca dupa ce ne-am inteles pt a doua oara, i-am facut plata, apoi ziua urmatoare imi scrie ca imi vireaza banii inapoi, ca a gasit un client cu oferta mai buna

Presupunerea este mama esecurilor...
[Email] [WWW] [Yahoo!]
doncea_angel@yahoo.com
Junior member

Joined: 02/07/2016 19:45:14
Messages: 30
IP:
Offline

Alex Florian wrote:
"Salut!, î?i pot face eu un bazin complet pe comanda.
Am v?zut ca te ocupi frumos pe yt ?i e?ti pasionat."


am primit mesajul asta de la el. avand doar 2 acvarii sau cat a spus in introducere, sunt foarte sceptic ca poate el sa faca un bazin pe "comanda". dar da, cred ca si-a facut alt user, colegul blue . poate mai are nevoie de niste bani sau sa dea niste tepe.

Salut...cu , colegul ,,blue,, si eu am avut oarece ,,neintelegeri,,....am vorbit facut un schimb si sincer nu am primit ce trebuia...asta tot dupa cateva zile...ba ca nu are timp ba ca a uitat...ba ca sa razgandit, plus ca am luat de la el un sistem ATO si o pompa de valuri care de fapt sunt defecte.Astia sunt oamenii...
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com